Бездротовий зарядний пристрій XO (WX031) 15W коричневий
- Немає в наявності
- Код: 2000000339955
450 ₴
+380 (93) 370-65-27
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий зарядний пристрій XO (WX031) 15W коричневий
| Потужність на 1 пристрій: | 15 Вт |
| Вхідний струм: | 5V/3A, 9V/2.22A |
| Максимальна дистанція зарядки: | 6 мм |
| Порт підключення: | USB-C |
| Адаптер живлення: | приобретается отдельно |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | коричневий |
| Розміри: | ø100 × 10 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Для телефону |
| Тип | Бездротовий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксессуар | Зарядний пристрій |
| Паковання | В пакованні |
- Ціна: 450 ₴


